Vishay TNPW120663K4BEEA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 63400ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
PanasonicERA-8AEB6342V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 63400ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
PanasonicERA-8AEB683V
Res Thin Film 1206 68K Ohm 0.1% 0.25W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-8AEB6042V
Res Thin Film 1206 60.4K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT1206BRD0768KL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 68000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 57600ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Yageo GroupRT1206BRD0761K9L
Res Thin Film 1206 61.9K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
描述
RES 63.4K OHM 0.1% 0.52W 1206
TNPW1206 63K4 0.1% T-9 ET1 e3