Vishay TNPW120661K9BEEA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 61900ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
3 个月趋势:
-0.36%
相关零件
PanasonicERA-8AEB6192V
Res Thin Film 1206 61.9K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT1206BRD0761K9L
Res Thin Film 1206 61.9K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERA-8AEB683V
Res Thin Film 1206 68K Ohm 0.1% 0.25W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-8AEB6042V
Res Thin Film 1206 60.4K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT1206BRD0756K2L
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 56.2kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT1206BRD0768KL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 68000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
描述
TNPW e3 1206 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 61.9kOhms 0.25W 1/4W
RES SMD 61.9K OHM 0.1% 1/4W 1206
61.9K¦¸ ¡À0.1% 520mW ¡À25ppm/¡æ 1206 3.2mm*1.6mm*650¦Ìm