Vishay TNPW120660R4BEEN
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 60.4ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页4 年前
Datasheet10 页14 年前
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-9.00%
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERA8AEB60R4V
Res Thin Film 1206 60.4 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA8AEB560V
Res Thin Film 1206 56 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA8AEB620V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 62ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 56.2ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Yageo GroupRT1206BRD0764R9L
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 64.9Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT1206BRD0756RL
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 56Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
TNPW e3 1206 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 60.4Ohms 0.25W 1/4W
Res Thin Film 1206 60.4 Ohm 0.1% 0.4W ±25ppm/C Sulfur Resistant Conformal Coated Pad SMD Automotive Medical T/R
60.4¦¸ ¡À0.1% 400mW ¡À25ppm/¡æ 1206 3.2mm*1.6mm*650¦Ìm