Vishay TNPW12063K57BEEA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 3570ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页2 年前
Datasheet10 页14 年前
New Yorker Electronics
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.87%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
PanasonicERA-8AEB3571V
Res Thin Film 1206 3.57K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERA8AEB332V
Res Thin Film 1206 3.3K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERA8AEB392V
Res Thin Film 1206 3.9K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Yageo GroupRT1206BRD073K9L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 3900ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Yageo GroupRT1206BRD073K32L
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 3.32kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT1206BRD073K3L
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 3.3kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Res Thin Film 1206 3.57K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive Medical T/R
TNPW Series 1206 0.4 W 3.57 kOhm ±0.1 % ±25 ppm/K Thin Film Flat Chip Resistor
1206 (3216Metric) 1206 TNPW e3 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 3.57kOhms ±25ppm/C