Vishay TNPW12063K30BEEA
Res Thin Film 1206 3.3K Ohm 0.1% 0.4W 25ppm/C Molded SMD SMD Paper T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页2 年前
Datasheet10 页14 年前
New Yorker Electronics
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-35.14%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
PanasonicERA8AEB332V
Res Thin Film 1206 3.3K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRT1206BRD073K3L
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 3.3kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA8AEB302V
Res Thin Film 1206 3K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERA-8AEB362V
Res Thin Film 1206 3.6K Ohm 0.1% 0.25W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT1206BRD073K01L
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 3.01kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT1206BRD073K32L
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 3.32kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 3300ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
1206 (3216Metric) 1206 TNPW e3 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 3.3kOhms ±25ppm/C
3.3K¦¸ ¡À0.1% 400mW ¡À25ppm/¡æ 1206 3.2mm*1.6mm*650¦Ìm