Vishay TNPW120637K4BEEN
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 37400ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页4 年前
Datasheet10 页14 年前
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.03%
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERA-8AEB3742V
Res Thin Film 1206 37.4K Ohm 0.1% 1/4W 25ppm/C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT1206BRD0737K4L
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 1206 37.4kOhm 0.1% Paper T/R
PanasonicERA-8AEB363V
Res Thin Film 1206 36K Ohm 0.1% 0.25W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 40200ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
PanasonicERA8AEB393V
Res Thin Film 1206 39K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT1206BRD0739KL
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 39kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Res Thin Film 1206 37.4K Ohm 0.1% 0.4W ±25ppm/C Sulfur Resistant Conformal Coated Pad SMD Automotive Medical T/R
RES THNFLM 1206 37K4 OHM 0.1% 1/4W 25PPM/C SMD
1206 (3216Metric) 1206 TNPW e3 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 37.4kOhms ±25ppm/C