Vishay TNPW120617K8BEEA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 17800ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
-12.35%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2000-10-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
PanasonicERA-8AEB1782V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 17800ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Yageo GroupRT1206BRD0717K8L
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 17.8kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA8AEB1622V
Res Thin Film 1206 16.2K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERA8AEB183V
Res Thin Film 1206 18K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Yageo GroupRT1206BRD0718K7L
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 18.7kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT1206BRD0718KL
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 18kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
RES 17.8K OHM 0.1% 0.52W 1206
17.8K¦¸ ¡À0.1% 520mW ¡À25ppm/¡æ 1206 3.2mm*1.6mm*650¦Ìm
TNPW1206 17K8 0.1% T-9 ET1 e3