Vishay TNPW120616K2BETA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 16200ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页10 年前
Datasheet8 页19 年前
Arrow Electronics
供应链
Country of OriginGermany
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-02-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 16.2K OHM 0.1% 1/4W 1206
Tnpw, 1206, 16.2 Kohm, 0.1%, 25 Ppm |Vishay TNPW120616K2BETA
TNPW-1206 16.2K 0.1% T-9 RT1
16.2K OHM .1% 25PPM