Vishay TNPW120615K4BEEA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 15400ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页2 年前
Datasheet10 页14 年前
New Yorker Electronics
Future Electronics
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2000-10-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
PanasonicERA-8AEB1542V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 15400ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Yageo GroupRT1206BRD0715K4L
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 15.4kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA8AEB153V
Res Thin Film 1206 15K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA8AEB163V
Res Thin Film 1206 16K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT1206BRD0716KL
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 16kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT1206BRD0715KL
250mW Thin Film Resistor 200V ±25ppm/℃ ±0.1% 15kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
RES 15.4K OHM 0.1% 0.52W 1206
TNPW1206 15K4 0.1% T-9 ET1 e3
15.4K OHM .1% 25PPM