Vishay TNPW1206120RBEEN
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 120ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页4 年前
Datasheet10 页14 年前
Upverter
Future Electronics
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-33.41%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
下载
Ultra Librarian
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERA8AEB121V
Res Thin Film 1206 120 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT1206BRD07120RL
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 120Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-8AEB1240V
Res Thin Film 1206 124 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA-8AEB131V
Res Thin Film 1206 130 Ohm 0.1% 0.25W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT1206BRD07124RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 124ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 130Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Res Thin Film 1206 120 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive Medical T/R
1206 (3216Metric) 1206 TNPW e3 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 120Ohms ±25ppm/C
1206 120 Ohms 0.1% 25PPM Thin Film Resistor