Vishay TNPW1206118RBEEA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 118ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页2 年前
Datasheet10 页14 年前
New Yorker Electronics
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
PanasonicERA-8AEB1180V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 118ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
PanasonicERA8AEB121V
Res Thin Film 1206 120 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA-8AEB1240V
Res Thin Film 1206 124 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT1206BRD07124RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 124ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Yageo GroupRT1206BRD07120RL
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 120Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 110Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
RES 118 OHM 0.1% 0.52W 1206
TNPW1206 118R 0.1% T-9 ET1 e3