Vishay TNPW1206100RBETY
Res Thin Film 1206 100 Ohm 0.1% 1/4W ±25ppm/°C SMD Blister T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Verical
Datasheet9 页13 年前
Datasheet9 页13 年前
Datasheet8 页14 年前
Datasheet8 页15 年前
Datasheet8 页16 年前
Datasheet8 页17 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Introduction Date2007-05-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
PanasonicERA8AEB101V
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 100Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT1206BRD07100RL
Res Thin Film 1206 100 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERA8AEB910V
Res Thin Film 1206 91 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERA-8AEB111V
Res Thin Film 1206 110 Ohm 0.1% 0.25W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 91ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Yageo GroupRT1206BRD07110RL
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 110Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
TNPW-1206 100 0.1% T-9 R75
100 OHM .1% 25PPM 2/5W