Vishay TNPW0805866KBEEN
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 866000ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页4 年前
Datasheet10 页14 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERA-6AEB8663V
Res Thin Film 0805 866K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0805BRD07866KL
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0805 866kOhm 0.1% Paper T/R
PanasonicERA6AEB824V
Res Thin Film 0805 820K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-6AEB914V
Res Thin Film 0805 910K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE Connectivity / AMP6-1614894-3
Res Thin Film 0805 845K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Medical
TE ConnectivityCPF0805B806KE1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 806000ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
描述
RES 866K OHM 0.1% 0.26W 0805
TNPW0805 866K 0.1% T-9 E52 E3