Vishay TNPW0805698KBEEN
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 698000ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页4 年前
3 个月趋势:
-4.93%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERA-6AEB6983V
Res Thin Film 0805 698K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRT0805BRD07698KL
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 698kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE Connectivity / AMP5-1614894-7
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 698000ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERA6AEB754V
Res Thin Film 0805 750K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA6AEB684V
Res Thin Film 0805 680K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE Connectivity / AMP2-1614885-4
Res Thin Film 0805 680K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Medical
描述
TNPW e3 0805 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 698kOhms 0.125W 1/8W
RES 698K OHM 0.1% 0.26W 0805
698K¦¸ ¡À0.1% 200mW ¡À25ppm/¡æ 0805 2mm*1.25mm*550¦Ìm
TNPW0805 698K 0.1% T-9 E52 e3