Vishay TNPW0805665RBEEN
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 665ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页4 年前
Datasheet10 页14 年前
Future Electronics
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERA-6AEB6650V
Res Thin Film 0805 665 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0805BRD07665RL
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 665Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA6AEB6040V
Res Thin Film 0805 604 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA6AEB681V
Res Thin Film 0805 680 Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE Connectivity / AMP5-1614884-8
Res Thin Film 0805 680 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Medical T/R
TE Connectivity / AMP9-1614891-4
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 681ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
描述
Res Thin Film 0805 665R Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) 25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD
RES SMD 665 OHM 0.1% 1/8W 0805
665¦¸ ¡À0.1% 200mW ¡À25ppm/¡æ 0805 2mm*1.25mm*550¦Ìm