Vishay TNPW080564K9BHTA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 64900ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetTNPW080564K9BHTA05K
4d
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页12 年前
Datasheet8 页19 年前
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
Resistor High Stability Thin Film 0805 64.9k Ohm 0.1% 1/8W ±50ppm/°K T/R
TNPW-0805 64.9K 0.1% T-2 RT1