Vishay TNPW080560R4BEEA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 60.4ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页2 年前
Datasheet10 页14 年前
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.55%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2000-10-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
PanasonicERA-6AEB60R4V
Res Thin Film 0805 60.4 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity / AMP9-1614890-7
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 60.4ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805BRD0760R4L
PanasonicERA-6AEB560V
Res Thin Film 0805 56 Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-6AEB56R2V
Res Thin Film 0805 56.2 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity / AMP3-1614884-5
Surface Mount Thin Film Resistor, Cpf Series, 56 Ohm, 100 Mw, - 0.1%, 200 V
描述
TNPW Series 0805 0.2 W 60.4 Ohm ±0.1 % ±25 ppm/K Thin Film Flat Chip Resistor
0805 (2012Metric) 0805 TNPW e3 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm 0.125W 1/8W 60.4Ohms ±25ppm/C
RES THIN FILM, 60.4OHM, 125mW, 0.1%; Resistance:60.4ohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:0.1W; Voltage Rating:75V; Series:TNPW; Temperature Coefficient:± 25 ppm/°K; Resistor Element Material:Thin Film ;RoHS Compliant: Yes