Vishay TNPW080549R9BYEN
Res Thin Film 0805 49.9 Ohm 0.1% 1/8W 10ppm/C Molded SMD SMD Paper T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页4 年前
Datasheet10 页14 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+50.33%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE ConnectivityRN73C2A49R9BTDF
Res Thin Film 0805 49.9 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±10ppm/C Pad SMD Medical T/R
TE ConnectivityRN73C2A49R9BTDF
TE ConnectivityRN73C2A49R9BTD
Res Thin Film 0805 49.9 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±10ppm/C Pad SMD T/R Medical
Yageo GroupRT0805BRB0747RL
125mW Thin Film Resistor 150V ±0.1% ±10ppm/℃ 47Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-6AEB49R9V
Res Thin Film 0805 49.9 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0805BRD0749R9L
Res Thin Film 0805 49.9 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 49.9ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0805
TNPW0805 49R9 0.1% T-13 E52 E3
49.9¦¸ ¡À0.1% 260mW ¡À10ppm/¡æ 0805 2mm*1.25mm*550¦Ìm