Vishay TNPW080539R2BEEN
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 39.2ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页4 年前
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRT0805BRD0739R2L