Vishay TNPW080539R2BEEA
200mW Thin Film Resistor 150V ±0.1% ±25ppm/℃ 39.2Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页2 年前
Datasheet10 页14 年前
New Yorker Electronics
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+33.33%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Yageo GroupRT0805BRD0739R2L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 39.2ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805