Vishay TNPW080534K8BEEN
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 34800ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页4 年前
Datasheet10 页14 年前
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.41%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERA-6AEB3482V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 34800ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
TE Connectivity / AMP1614922-1
Res Thin Film 0805 34.8K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Medical
TE Connectivity / AMP6-2176217-0
Res Thin Film 0805 34.8K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0805BRD0734K8L
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 34.8kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA6AEB333V
Res Thin Film 0805 33K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA6AEB363V
Res Thin Film 0805 36K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
TNPW e3 0805 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 34.8kOhms 0.125W 1/8W
RES SMD 34.8K OHM 0.1% 1/8W 0805
34.8K¦¸ ¡À0.1% 200mW ¡À25ppm/¡æ 0805 2mm*1.25mm*550¦Ìm