Vishay TNPW080534K0BEEA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 34000ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页2 年前
Datasheet10 页14 年前
New Yorker Electronics
Newark
Verical
库存历史记录
3 个月趋势:
+41.28%
Introduction Date2000-10-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
PanasonicERA6AEB3402V
Res Thin Film 0805 34K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRT0805BRD0734KL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 34000ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
TE Connectivity / AMP4-1614893-2
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 34000ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERA6AEB333V
Res Thin Film 0805 33K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA6AEB363V
Res Thin Film 0805 36K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
TNPW e3 0805 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 34kOhms 0.125W 1/8W
RES THNFLM 0805 34K OHM 0.1% 1/8W 25PPM/C SMD
TNPW Series 0805 0.2 W 34 kOhm ±0.1 % ±25 ppm/K Thin Film Flat Chip Resistor