Vishay TNPW080533R2BEEA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 33.2ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页2 年前
Datasheet10 页14 年前
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-11.54%