Vishay TNPW080530K0BEEA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 30000ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页2 年前
Datasheet10 页14 年前
New Yorker Electronics
Newark
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-28.17%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2000-10-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
PanasonicERA6AEB303V
125mW Thin Film Resistor 100V ±0.1% ±25ppm/℃ 30kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0805BRD0730KL
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 30kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE Connectivity / AMP5-2176238-8
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, 0805
PanasonicERA-6YEB303V
Res Metal Film 0805 30K Ohm 0.1% 1/8W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
TE ConnectivityCPF0805B30KE1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 30000ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Res Thin Film 0805 30K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
描述
Res Thin Film 0805 30K Ohm 0.1% 0.14W ±25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Medical Automotive AEC-Q200
TNPW Series 0805 0.2 W 30 kOhm ±0.1 % ±25 ppm/K Thin Film Flat Chip Resistor
RESISTOR, THIN FILM, 30KOHM, 125mW, 0.1%, FULL REEL