Vishay TNPW080526K7BEEN
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 26700ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页4 年前
Datasheet10 页14 年前
Future Electronics
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-98.72%
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERA-6AEB2672V
Res Thin Film 0805 26.7K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE Connectivity / AMP3-1614893-2
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 26700ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 26700ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805BRD0726K7L
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 26.7kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA6AEB273V
Res Thin Film 0805 27K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA6AEB2742V
Res Thin Film 0805 27.4K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
Res Thin Film 0805 26.7K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) 25ppm/C Sulfur Resistant Pad SM
0805 (2012Metric) 0805 TNPW e3 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm 0.125W 1/8W 26.7kOhms ±25ppm/C
26.7K¦¸ ¡À0.1% 200mW ¡À25ppm/¡æ 0805 2mm*1.25mm*550¦Ìm