Vishay TNPW080526K7BEEA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 26700ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页2 年前
Datasheet10 页14 年前
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+28.07%
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2000-10-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
PanasonicERA-6AEB2672V
Res Thin Film 0805 26.7K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE Connectivity / AMP3-1614893-2
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 26700ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 26700ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805BRD0726K7L
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 26.7kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA6AEB273V
Res Thin Film 0805 27K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA6AEB2742V
Res Thin Film 0805 27.4K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
TNPW e3 0805 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 26.7kOhms 0.125W 1/8W
26.7K¦¸ ¡À0.1% 260mW ¡À25ppm/¡æ 0805 2mm*1.25mm*550¦Ìm