Vishay TNPW0805255KBEEN
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 255000ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页4 年前
Datasheet10 页14 年前
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERA-6AEB2553V
Res Thin Film 0805 255K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
TE Connectivity / AMP1-1614894-6
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 255000ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERA6AEB2493V
Res Thin Film 0805 249K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA6AEB274V
Res Thin Film 0805 270K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE Connectivity1-1614894-9
Res Thin Film 0805 274K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Medical
TE Connectivity / AMP1-1614894-2
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 232000ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
描述
RES 255K OHM 0.1% 0.26W 0805
TNPW0805 255K 0.1% T-9 E52 e3
255K OHM .1% 25PPM