Vishay TNPW080515K0BYEN
Res Thin Film 0805 15K Ohm 0.1% 1/8W 10ppm/C Molded SMD SMD Paper T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页4 年前
3 个月趋势:
-2.01%
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERA6ARB153V
Res Thin Film 0805 15K Ohm 0.1% 0.125W ±10ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE Connectivity / AMP1676199-3
Res Thin Film 0805 15K Ohm 0.1% 1/10W ±10ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Yageo GroupRT0805BRB0715KL
125mW Thin Film Resistor 150V ±0.1% ±10ppm/℃ 15kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityRN73C2A15KBTDF
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 15000ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0805
TE ConnectivityRN73C2A15KBTDF
PanasonicERA6ARB1652V
0805 THIN FILM CHIP RESISTOR / 16.5K OHM, 0.1%, 0805, 10 PPM, 7 INCH REEL
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 15000ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0805
RES 15K OHM 0.1% 0.26W 0805
15K¦¸ ¡À0.1% 260mW ¡À10ppm/¡æ 0805 2mm*1.25mm*550¦Ìm
TNPW0805 15K 0.1% T-13 E52 e3
15K OHM .2W .1% 10PPM