Vishay TNPW080512K1BETY
Res 12.1K Ohm 0.1% 1/8W 0805
价格与库存
数据表和文档
相关零件
PanasonicERA6AEB1212V
Res Thin Film 0805 12.1K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0805BRD0712K1L
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 12.1kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 12100ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
TE ConnectivityCPF0805B12K1E1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 12100ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERA-6AEB123V
Res Thin Film 0805 12K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA6AEB113V
Res Thin Film 0805 11K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
RES 12.1K OHM 0.1% 1/8W 0805
Tnpw, 0805, 12.1 Kohm, 0.1%, 25 Ppm |Vishay TNPW080512K1BETY
Thin Film Resistors 12.1Kohms .1% 25ppm