Vishay TNPW080510K0FEEA
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±1% 10kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页2 年前
Datasheet10 页14 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+26.21%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Yageo GroupRT0805BRD0710KL
125mW Thin Film Resistor 150V ±25ppm/℃ ±0.1% 10kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thin Film 0805 10K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRT0805BRE0710KL
125mW Thin Film Resistor 150V ±50ppm/℃ ±0.1% 10kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0805FRE0710KL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 10000ohm, 150V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0805
200mW Thin Film Resistor 150V ±50ppm/℃ ±1% 10kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ6ENF1002V
Res Thick Film 0805 10K Ohm 1% 1/8W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 10000ohm, 150V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Res Thin Film 0805 10K Ohm 1% 0.14W ±25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Medical Automotive AEC-Q200
RESISTOR;THIN FILM;RES 10 KILOHMS;PWR-RTG 0.125 W;TOL 1%;SMT;0805;TAPE & REEL
TNPW Series 0805 0.2 W 10 kOhm ±1 % ±25 ppm/K Thin Film Flat Chip Resistor
0805 (2012Metric) 0805 TNPW e3 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm 0.125W 1/8W 10kOhms ±25ppm/C