Vishay TNPW06037K32BEEA
Res Thin Film 0603 7.32K Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD Paper T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
+39.82%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
相关零件
PanasonicERA-3AEB7321V
Res Thin Film 0603 7.32K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0603BRD077K32L
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 7.32kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA3AEB7871V
Res Thin Film 0603 7.87K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA3AEB682V
Res Thin Film 0603 6.8K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRD076K81L
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 6.81kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603BRD077K5L
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 7.5kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 7320ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
TNPW e3 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 7.32kOhms 0.1W 1/10W