Vishay TNPW060375R0BEEA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 75ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页2 年前
Datasheet10 页14 年前
New Yorker Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
+16.72%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
PanasonicERA3AEB750V
Res Thin Film 0603 75 Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRD0775RL
Res Thin Film 0603 75 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERA3AEB820V
Res Thin Film 0603 82 Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-3AEB68R1V
Res Thin Film 0603 68.1 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRD0768RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 68ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 82Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
TNPW Series 0603 0.125 W 75 Ohm ±0.1% ±25 ppm/K Thin Film Flat Chip Resistor
Res Thin Film 0603 75 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive Medical T/R
RESISTOR, THIN FILM, 75 OHM, 100mW, 0.1%, FULL REEL
RESISTOR;THIN FILM;RES 75 OHMS;PWR-RTG 0.1 W;TOL 1%;SMT;0603;CUT TAPE
0603 (1608Metric) 0603 TNPW e3 0.063Lx0.033W 1.60mmx0.85mm 0.1W 1/10W 75Ohms ±25ppm/C
RES, 75R, 0.1%, 0.125W, 0603, THIN FILM;