Vishay TNPW06035K36BEEA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 5360ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
数据表和文档
Datasheet10 页14 年前
Farnell
3 个月趋势:
+8.08%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
相关零件
PanasonicERA3AEB5361V
Res Thin Film 0603 5.36K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0603BRD075K36L
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 5.36kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA3AEB4991V
100mW Thin Film Resistor 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 4.99kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA3AEB562V
Res Thin Film 0603 5.6K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0603BRD074K87L
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 4.87kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603BRD075K6L
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 5.6kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
TNPW Series 0603 0.125 W 5.36 kOhm ±0.1 % ±25 ppm/K Thin Film Flat Chip Resistor
Res Thin Film 0603 5.36K Ohm 0.1% 0.11W ±25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Medical Automotive AEC-Q200
0603 (1608Metric) 0603 TNPW e3 0.063Lx0.033W 1.60mmx0.85mm 0.1W 1/10W 5.36kOhms ±25ppm/C
SMD Resistor 0603 5.36KΩ ±0.1% 1/10W ±25ppm/℃