Vishay TNPW06034K75BEEA
125mW Thin Film Resistor 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 4.75kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
Datasheet10 页14 年前
element14 APAC
Farnell
New Yorker Electronics
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-13.70%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
相关零件
PanasonicERA3AEB4751V
Res Thin Film 0603 4.75K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRD074K75L
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 4.75kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA3AEB472V
Res Thin Film 0603 4.7K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA3AEB4991V
100mW Thin Film Resistor 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 4.99kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603BRD074K87L
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 4.87kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603BRD074K32L
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 4.32kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Res Thin Film 0603 4.75K Ohm 0.1% 1/8W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Avnet Japan
TNPW e3 FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 4.75kOhm 0.1W 1/10W
TNPW Series 0603 0.125 W 4.75 kOhm ±0.1 % ±25 ppm/K Thin Film Flat Chip Resistor
RESISTOR;THIN FILM;RES 4.75 KILOHMS;PWR-RTG 0.1 W;TOL 0.1%;SMT;0603;TAPE & REEL
Resistor, THIN FILM, 4.75KOHM, 100mW 0.1; 0.1%; Product Range:Vishay TNPW06034K75BEEA. - TNPW Series;