Vishay TNPW060349R9BEEA
125mW Thin Film Resistor 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 49.9Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页2 年前
Datasheet10 页14 年前
Upverter
Farnell
Newark
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-14.24%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
3D下载
Ultra Librarian
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
PanasonicERA3AEB49R9V
100mW Thin Film Resistor 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 49.9Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603BRD0749R9L
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 49.9Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA3AEB470V
Res Thin Film 0603 47 Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-3AEB510V
Res Thin Film 0603 51 Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRD0751RL
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 51Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603BRD0747RL
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 47Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Res Thin Film 0603 49.9 Ohm 0.1% 1/8W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Avnet Japan
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 49.9ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
TNPW Series 0603 0.125 W 29.9 Ohm ±0.1 % ±25 ppm/K Thin Film Flat Chip Resistor
RES THNFLM 0603 49.9 OHM 0.1% 1/10W 25PPM/ C SMD
RESISTOR;THIN FILM;RES 49.9 OHMS;PWR-RTG 0.1 W;TOL 1%;SMT;0603;CUT TAPE
THIN FILM RESISTOR, 49.9 OHM, 100 MW, 0.
0603 (1608Metric) 0603 TNPW e3 0.063Lx0.033W 1.60mmx0.85mm 0.1W 1/10W 49.9Ohms ±25ppm/C
RES, THIN FILM, 49R9, 0.1%, 0.063W, 0603; Resistance:49.9ohm; Voltage Rating:50V; Resistor Case Style:0603 ^1608 Metric]; Power Rating:63mW; Resistance Tolerance: 0.1%; Product Range:TNPW Series; Packaging:Cut Tape