Vishay TNPW060339R2BEEA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 39.2ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页2 年前
Datasheet10 页14 年前
New Yorker Electronics
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+144%
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
TE ConnectivityRP73PF1J39R2BTDF
Res Thin Film 0603 39.2 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD Paper T/R
TE ConnectivityCPF0603B39R2E1
Res Thin Film 0603 39.2 Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRT0603BRD0739RL
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 39Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603BRD0743RL
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 43Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 36ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 40.2ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
描述
TNPW e3 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 39.2Ohms 0.1W 1/10W
0603 39.2 Ohms 0.1% 25PPM Thin Film Resistor
RES THIN FILM, 39.2OHM, 100mW, 0.1%; Resistance:39.2ohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:0.063W; Voltage Rating:50V; Series:TNPW; Temperature Coefficient:± 25 ppm/°K; Resistor Element Material:Thin Film ;RoHS Compliant: Yes