Vishay TNPW060339K2BEEA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 39200ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页2 年前
Datasheet10 页14 年前
Newark
New Yorker Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-28.93%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
PanasonicERA-3AEB3922V
Res Thin Film 0603 39.2K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRD0739K2L
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 39.2kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 39200ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
PanasonicERA3AEB393V
100mW Thin Film Resistor 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 39kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA3AEB363V
Res Thin Film 0603 36K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
TNPW e3 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 39.2kOhms 0.1W 1/10W
TNPW Series 0603 0.125 W 39.2 kOhm ±0.1 % ±25 ppm/K Thin Film Flat Chip Resistor
Res Thin Film 0603 39.2K Ohm 0.1% 0.11W ±25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Medical Automotive AEC-Q200
RESISTOR;THIN FILM;RES 39.2 KILOHMS;PWR-RTG 0.1 W;TOL 0.1%;SMT;0603;TAPE & REEL
SMD Resistor 0603 39.2KΩ ±0.1% 1/10W ±25ppm/℃
RES, 39K2, 0.1%, 0.125W, 0603, THIN FILM;
Resistance:39.2Kohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:125Mw; Resistor Case/Package:0603 [1608 Metric]; Resistor Technology:Thin Film; Resistor Type:Sulfur Resistant; Product Range:Tnpw E3 Series; Voltage Rating:75V Rohs Compliant: Yes |Vishay TNPW060339K2BEEA.