Vishay TNPW060333R2FHTA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 33.2ohm, 75V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页10 年前
Datasheet6 页21 年前
供应链
Country of OriginGermany
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-03-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 33.2 OHM 1% 1/10W 0603
TNPW-0603 33.2 1% T-2 RT1