Vishay TNPW0603243KBEEN
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 243000ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页4 年前
Datasheet10 页14 年前
Garrett
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERA3AEB2433V
Res Thin Film 0603 243K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERA3AEB224V
Res Thin Film 0603 220K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA3AEB2493V
100mW Thin Film Resistor 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 249kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603BRD07220KL
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 220kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603BRD07249KL
Res Thin Film 0603 249K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
Res Thin Film 0603 240K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
描述
RES 243K OHM 0.1% 0.21W 0603
TNPW0603 243K 0.1% T-9 E52 e3
243K OHM .1% 25PPM 1/8W