Vishay TNPW060313R0BEEA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 13ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页2 年前
Datasheet10 页14 年前
New Yorker Electronics
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Yageo GroupRT0603BRD0713RL
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 13Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCPF0603B13RE1
Surface Mount Thin Film Resistor, CPF Series, 13 ohm, 63 mW, - 0.1%, 50 V, 0603 [1608 Metric]
Yageo GroupRT0603BRD0712RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 12ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Yageo GroupRT0603BRD0712R7L
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 12.7Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE Connectivity / AMP8-1879221-8
Surface Mount Thin Film Resistor, Cpf Series, 13.3 Ohm, 63 Mw, - 0.1%, 50 V
TE Connectivity / AMP8-1879221-9
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 13.7ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
描述
RES 13 OHM 0.1% 0.21W 0603
TNPW0603 13R 0.1% T-9 ET1 e3
13 OHM .1% 25PPM
RES, THIN FILM, 13OHM, 100mW, 0.1%; Resistance:13ohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:0.063W; Voltage Rating:50V; Series:TNPW; Temperature Coefficient:± 25 ppm/°K; Resistor Element Material:Thin Film ;RoHS Compliant: Yes