Vishay TNPW0603113RBEEA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 113ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
数据表和文档
相关零件
PanasonicERA-3AEB1130V
Res Thin Film 0603 113 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA3AEB121V
100mW Thin Film Resistor 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 120Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-3AEB111V
Res Thin Film 0603 110 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRD07124RL
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 124Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603BRD07110RL
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 110Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 102ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
描述
TNPW e3 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 113Ohms 0.1W 1/10W
RES 113 OHM 0.1% 0.21W 0603
TNPW0603 113R 0.1% T-9 ET1 e3
113 OHM .1% 25PPM 1/8W
RES, THIN FILM, 113OHM, 100mW, 0.1%; Resistance:113ohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:0.063W; Voltage Rating:50V; Series:TNPW; Temperature Coefficient:± 25 ppm/°K; Resistor Element Material:Thin Film ;RoHS Compliant: Yes