Vishay TNPW060310K0BYEN
Res Thin Film 0603 10K Ohm 0.1% 1/8W ±10ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页4 年前
Datasheet10 页14 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+78.15%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERA3ARB103V
Res Thin Film 0603 10K Ohm 0.1% 0.1W ±10ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRB0710KL
100mW Thin Film Resistor 75V ±0.1% ±10ppm/℃ 10kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thin Film 0603 10K Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
PanasonicERA3ARB113V
Res Thin Film 0603 11K Ohm 0.1% 0.1W ±10ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA3ARB912V
Res Thin Film 0603 9.1K Ohm 0.1% 0.1W ±10ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
100mW Thin Film Resistor 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 10kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Avnet Japan
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 10000ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PRECISION THIN FILM SMNT RESISTOR 0603 CASE 10KOHM +/-0.1% 0.1W +/-10PPM/C
TNPW Series 0603 0.21 W 10 kOhm ±0.1 % ±10 ppm/K Thin Film Flat Chip Resistor
0603 (1608Metric) 0603 TNPW e3 0.061Lx0.033W 1.55mmx0.85mm 0.1W 1/10W 10kOhms ±10ppm/C