Vishay TNPW040276R8BEED
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 76.8ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
PanasonicERA-2AEB76R8X
Res Thin Film 0402 76.8 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity4-1879213-5
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 76.8ohm, 25V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
TE Connectivity4-1879213-5
PanasonicERA2AEB750X
63mW Thin Film Resistor 50V ±0.1% ±25ppm/℃ 75Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA2AEB820X
63mW Thin Film Resistor 50V ±0.1% ±25ppm/℃ 82Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0402BRD0775RL
Res Thin Film 0402 75 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
描述
TNPW e3 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 76.8Ohms 0.063W 1/16W
RES 76.8 OHM 0.1% 0.13W 0402
76.8¦¸ ¡À0.1% 100mW ¡À25ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm
TNPW0402 76R8 0.1% T-9 ET7 e3
76.8 OHM .1% 25PPM 1/10W