Vishay TNPW04025K60BEED
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 5600ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
New Yorker Electronics
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+4.14%
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
PanasonicERA-2AEB562X
Res Thin Film 0402 5.6K Ohm 0.1% 0.063W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0402BRD075K6L
Res Thin Film 0402 5.6K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
TE ConnectivityCPF0402B5K6E1
62.5mW Thin Film Resistor 25V ±25ppm/℃ ±0.1% 5.6kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA2AEB512X
63mW Thin Film Resistor 50V ±0.1% ±25ppm/℃ 5.1kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-2AEB6041X
63mW Thin Film Resistor 50V ±0.1% ±25ppm/℃ 6.04kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCPF0402B5K9E1
Res Thin Film 0402 5.9K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
描述
TNPW e3 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 5.6kOhms 0.063W 1/16W
0402 5.6K Ohms 0.1% 25PPM Thin Film Resistor
RES 5.6K OHM 0.1% 0.13W 0402
TNPW0402 5K6 0.1% T-9 ET7 E3
5.6K OHM .1% 25PPM 1/10W
TF0402 5,6K 0,1% 0,13W TK25
5.6K OHM .1W .1% 25PPM