Vishay TNPW0402523RBEED
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 523ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页2 年前
Datasheet10 页14 年前
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+22.63%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
PanasonicERA2AEB5230X
Res Thin Film 0402 523 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0402BRD07523RL
62.5mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 523Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA2AEB511X
63mW Thin Film Resistor 50V ±0.1% ±25ppm/℃ 510Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA2AEB4990X
Res Thin Film 0402 499 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Yageo GroupRT0402BRD07499RL
63mW Thin Film Resistor 50V ±25ppm/℃ ±0.1% 499Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
62.5mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 511Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
TNPW e3 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 523Ohms 0.063W 1/16W
Res Thin Film 0402 523 Ohm 0.1% 0.07W ±25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Medical Automotive AEC-Q200