Vishay TNPW04024K42BEED
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 4420ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
3 个月趋势:
+6.38%
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
PanasonicERA-2AEB4421X
Res Thin Film 0402 4.42K Ohm 0.1% 0.063W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0402BRD074K42L
62.5mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 4.42kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCPF0402B4K42E1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 4420ohm, 25V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
PanasonicERA2AEB472X
63mW Thin Film Resistor 50V ±0.1% ±25ppm/℃ 4.7kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-2AEB4021X
Res Thin Film 0402 4.02K Ohm 0.1% 0.063W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE ConnectivityCPF0402B4K64E1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 4640ohm, 25V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
描述
TNPW e3 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 4.42kOhms 0.063W 1/16W
0402 4.42K Ohms 0.1% 25PPM Thin Film Resistor
4.42K¦¸ ¡À0.1% 62.5mW ¡À25ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm