Vishay TNPW04021K62BEED
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 1620ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
3 个月趋势:
-4.53%
相关零件
PanasonicERA-2AEB1621X
Res Thin Film 0402 1.62K Ohm 0.1% 0.063W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0402BRD071K62L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 1620ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
TE ConnectivityCPF0402B1K62E1
Res Thin Film 0402 1.62K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
PanasonicERA2AEB152X
63mW Thin Film Resistor 50V ±0.1% ±25ppm/℃ 1.5kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-2AEB1741X
Res Thin Film 0402 1.74K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
TE ConnectivityCPF0402B1K69E1
Res Thin Film 0402 1.69K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
描述
Res Thin Film 0402 1.62K Ohm 0.1% 0.07W ±25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Medical Automotive AEC-Q200
TNPW Series 0402 0.1 W 1.62 kOhm ±0.1% ±25 ppm/K Thin Film Flat Chip Resistor
0402 (1005Metric) 0402 TNPW e3 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.063W 1/16W 1.62kOhms 卤25ppm/C