Vishay TNPW04021K60BEED
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 1600ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
Datasheet10 页14 年前
New Yorker Electronics
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-12.90%
相关零件
PanasonicERA2AEB162X
63mW Thin Film Resistor 50V ±0.1% ±25ppm/℃ 1.6kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0402BRD071K6L
62.5mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 1.6kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA2AEB152X
63mW Thin Film Resistor 50V ±0.1% ±25ppm/℃ 1.5kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-2AEB1741X
Res Thin Film 0402 1.74K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
Yageo GroupRT0402BRD071K5L
62.5mW Thin Film Resistor 50V ±25ppm/℃ ±0.1% 1.5kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0402BRD071K58L
62.5mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 1.58kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Res Thin Film 0402 1.6K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive Medical T/R
0402 1.6K ohms 0.1% 25PPM thin film resistor
1.6K¦¸ ¡À0.1% 100mW ¡À25ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm