Vishay TNPW04021K54BEED
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 1540ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页2 年前
Datasheet10 页14 年前
New Yorker Electronics
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+12.05%
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
PanasonicERA-2AEB1541X
Res Thin Film 0402 1.54K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
TE ConnectivityCPF0402B1K54E1
Res Thin Film 0402 1.54K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRT0402BRD071K54L
62.5mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 1.54kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA2AEB152X
63mW Thin Film Resistor 50V ±0.1% ±25ppm/℃ 1.5kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA2AEB162X
63mW Thin Film Resistor 50V ±0.1% ±25ppm/℃ 1.6kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCPF0402B1K43E1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 1430ohm, 25V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
描述
0402 (1005Metric) 0402 TNPW e3 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.063W 1/16W 1.54kOhms ±25ppm/C
0402 1.54K Ohms 0.1% 25PPM Thin Film Resistor
1.54K¦¸ ¡À0.1% 130mW ¡À25ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm