Vishay TNPW04021K13BEED
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 1130ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
New Yorker Electronics
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+16.06%
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
PanasonicERA-2AEB1131X
Res Thin Film 0402 1.13K Ohm 0.1% 0.063W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE ConnectivityCPF0402B1K13E1
Res Thin Film 0402 1.13K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRT0402BRD071K13L
63mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 1.13kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-2AEB112X
Res Thin Film 0402 1.1K Ohm 0.1% 0.063W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-2AEB1211X
Res Thin Film 0402 1.21K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0402BRD071K2L
63mW Thin Film Resistor 50V ±25ppm/℃ ±0.1% 1.2kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
0402 (1005Metric) 0402 TNPW e3 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.063W 1/16W 1.13kOhms ±25ppm/C
0402 1.13K Ohms 0.1% 25PPM Thin Film Resistor
RES 1.13K OHM 0.1% 0.13W 0402
TNPW0402 1K13 0.1% T-9 ET7 E3
1.13K OHM .1% 25PPM 1/10W